HAKKIMIZDA

 1. Duymazlar Endüstriyel Mutfak Kuruluşundan buyana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile endüstriyel ve ticari mutfaklara yönelik ekipman, araç, gereç, projelendirme ve uygulama yapmaktadır. Endüstriyel Mutfak ekipmalarının imalatının yanında ülkemizin ve dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerinin satış ve desteğini vermektedir.

  Kaliteden ödün vermeyen üretim ve ürün anlayışı, ekonomik fiyatlandırma, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile çözümler üretiyoruz. Toplam kalite yönetimi anlayışı ile sıfır hatalı ürünler üretim müşteri beklentilerini tam karşılayan ürün ve hizmetler ile ticari alanlara katma değer sağlıyoruz.

  İmalatlarını yaptığımız ürünlerden bazıları; buzdolabı imalatı, evyeli tezgah imalatı, normal tezgah, havalandırma davlumbazı, benmari, soğuk sıcak servis üniteleri, imalat dolapları vb. dir.

  Uygun Ödeme ve Taksit seçenekleri ile garantili ve uluslar arası sertifikalara sahip ürünlerin satış imalat ve desteğini Duymazlar Endüstriyel Mutfak Güvencesiyle veriyoruz.

  Her türlü mutfak ekipmanları ve araç gereç ihtiyaçlarınızda iletişme geçiniz.
  Duymazlar Endüstriyel Mutfak