SOĞUK HAVA DEPO İMALATI

 1. SOĞUK HAVA DEPOSU

  Garantili Ürün
  Duymazlar Endüstriyel, buzhane, soğuk oda, ortam soğutma, soğuk hava depolarının projelendirme, tasarım, uygulama, bakım onarım, arıza ve teknik servis hizmetlerini içine alan anahtar teslimi soğuk hava depo imalatı yapmaktadır.
  Meyve, sebzeler, tarım sektörü, parekende sektörü, ilaç sektörü, gıda sektörü, sağlık ürünleri, et, süt, süt ürünleri, yumurta, balık, tavuk, çicek sektörü, sucuk salam, pastırma gibi et ürünleri üretimlerinden itibaren sıcaklık ve nem ayarları ürün özelliklerine göre yapılan dünyanın ve ülkemizin önde gelen soğutma sistemleri markalarının ürünlerini kullanan, konusunda uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, ekonomik ve ergonomik çözümler sunan firmamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.
  Soğuk Hava Depolarınızın 7 gün 24 saat teknik servis hizmetini veriyoruz. Soğuk hava depo ve buzhanelerin bakım onarım, arıza, yenileme vb. işleriniz garantili ve kaliteli olarak yapıyoruz.
  İşletme yapısı, fiziki mekan, ürün özellikleri, alt yapı özellikleri, binaların konumu, inşaat tekniği, izolasyon özellikleri, yeterlilik özellikleri göz önüne alınarak soğuk hava deposu ihtiyaçlarınızı projelendiriyoruz.
  Biz dağıtım, perakende ve ticari sektörler kullanıcılarına buzhane, ortam soğutma soğuk hava deposu taahhüt proje uygulama ve ürün çözümleri sunuyoruz...